O firmie

o_firmieKON INS BUD Montaż Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży wykonawstwa i montażu konstrukcji stalowych oraz instalacji przemysłowych. Świadczymy usługi na terenie całego kraju i zagranicą. Dysponujemy wyposażeniem technicznym najnowszej generacji z możliwością podjęcia pracy w trudnych warunkach.

Posiadamy zaplecze oraz kadrę techniczną, które pozwalają nam na przygotowanie pełnego procesu budowlanego (projektowanie, uzyskanie pozwolenia na budowę oraz wykonanie obiektu budowlanego). W naszych specjalistycznych brygadach roboczych zatrudniamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem, co umożliwia nam wykonywać trudne prace w krótkim czasie. Nasze zaplecze to także nowoczesna hala produkcyjna wyposażona w urządzenia techniczne, co usprawnia wykonywanie konstrukcji stalowych każdego typu.

Wykonujemy między innymi konstrukcje hal produkcyjnych i magazynowych, konstrukcje silosów, zbiorników, konstrukcje wsporcze oraz wszelkiego rodzaju konstrukcje wykonywane na podstawie indywidualnego projektu. Posiadamy sprzęt montażowy, co pozwala na wykonanie usług montażowych, jak również usług wynajmu posiadanego sprzętu.

Świadczymy usługi remontowo inwestycyjne dla przemysłu chemicznego, petrochemicznego, usługi na terenie innych zakładów przemysłowych takich jak zakłady spożywcze, cementownie itp. Ponadto, oferujemy usługi jako generalny wykonawca inwestycji budowlanych od projektu poprzez wykonanie i odbiory obiektu.

KON INS BUD Montaż Sp. z o.o. dał się poznać jako wykonawca wielu inwestycji. Kierunkiem działania naszej firmy jest przede wszystkim uzyskanie efektu zgodnego z wymaganiami Klienta zarówno pod względem jakościowym, jak również ekonomicznym.